НАША КОМАНДА

ПРО НАС

«Памір-Буд» – інвестиційно-будівельна компанія , яка на ринку Чернівців працює з весни 2011 року. 

Колектив компанії – це молоді, активні та амбіційні професіонали своєї справи, які кожен день працюють над досягненням поставлених цілей, що дозволяє компанії набирати стрімкого розвитку та росту. Діяльність компанії досить різнобічна та охоплює різні сфери будівництва.

 «Памір-Буд» займається будівництвом та реконструкцією будь-якої складності таких об’єктів, як приватні житлові будинки бізнес-класу, торгові та бізнес-центри, туристичні та готельні комплекси, об’єкти транспортної та соціальної інфраструктури.

 Виконує будівництво житлової та комерційної нерухомості, виступаючи в ролі замовника, забудовника та генпідрядника, приймаючи участь у кожному етапі будівництва від підготовки проекту до його реалізації та здачі в експлуатацію. 

Також будівельна компанія «Памір-Буд» працює над розвитком унікальних об’єктів, які відповідають новітнім технологіям та системам заощадження енергоресурсів в сучасному будівництві:

 – Новітні та вже випробувані види оздоблення та утеплення фасадів – Системи інженерних комунікацій, що прораховані та оптимально відповідають кожному виду будівлі. 

– Використання приладів збереження та накопичення природної сонячної енергії 

– Системи автоматизації дому 

– Останні тенденції в оздобленні та декоруванні. 

За невеликий період часу ми змогли реалізувати … проектів. Нашими замовниками стали ……………………

 На даний час компанія працює над новим амбіційним проектом будівництва житлового комплексу Premium класу по в. Рівенській, приблизно … кв.м. площі. Це житло буде відзначатися на ринку міста зручним плануванням, високою якістю будівництва та комфортною інфраструктурою. «Памір-Буд» веде розробку іще декількох інших цікавих та перспективних проектів, маючи серйозні наміри по втіленню їх в життя. Наш колектив постійно працює над удосконалення якості наших послуг. З кожним новим побудованим об’єктом ми закладаємо фундамент подальшого нашого росту та розквіту.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Крошний В.І.

Директор

050 338 27 02

Центральний офіс 

037 295 01 42

pamirbud@gmail.com

58013, м.Чернівці 
вул. Рівненська 5а 
Офіс 705

pamirbud

050 338 27 02

@pamirbud